BS Stamet - producent wózków bram i kół pasowych - siedziba firmy

Firma P.P.H.U. "STAMET" Bogdan Stasiak powstała w 1992 roku. Jest to firma w 100% z polskim kapitałem.

Od początku zajmuje się wytwarzaniem wyrobów metalowych. Od 1992 roku przeszła długą drogę od małego warsztatu do nowoczesnej firmy dysponującej na dzień dzisiejszy najnowszymi metodami wytwarzania obróbki stali i tworzyw. Zachowała przy tym charakter firmy rodzinnej. Wszystkie wyroby produkujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii m.in. sterowania numerycznego CNC, które zapewnia:
• najwyższą jakość wyrobów,
• powtarzalność,
• estetykę wykonania.

W naszym parku maszynowym znajdują się urządzenia firm: DMG, MORI–SEIKI, CNC–CBKO, STIGAL, AFM, GEKA.
Firma dynamicznie się rozwija. Systematycznie rozszerzamy asortyment wyrobów. Szczególny nacisk kładziemy na ich ciągłe unowocześnianie. W tym celu firma wciąż inwestuje w nowoczesny park maszynowy, w nowe wyroby.

W roku 2012 oddany został do użytkowania nowy zakład produkcyjny w Sieradzu przy ulicy Wojska Polskiego 141b, który jest aktualnie główną siedziba firmy. Firma jest producentem kół pasowych w dużym zakresie wymiarowym, kół stalowych do linek, akcesoriów do bram przesuwnych i skrzydłowych (w tym wózków), wałków do pił i łuparek. Wszystkie wyroby produkujemy w naszym zakładzie z „poziomu pręt – blacha stalowa” w procesie precyzyjnej obróbki do „poziomu wyrób gotowy”. Jest to prawdziwy produkt "Made In Poland".

Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników: od operatorów maszyn CNC, technologów, montażystów z wieloletnim doświadczeniem po sprawny zespół handlowców. Własna flota transportowa w połączeniu z grupą handlowców zapewnia szybkie dostarczenie towaru do odbiorcy.

Z poważaniem
Stasiak Bogdan

Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.
Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności