BS Stamet - producent wózków bram i kół pasowych - siedziba firmy

Sklep bstec.pl powstał na skutek kontynuacji i poszerzenia działalności rodzinnej firmy produkcyjnej P.P.H.U. "STAMET" Bogdan Stasiak (NIP 8270009699), która powstała w 1992 r. oraz firmy handlowo-usługowej STAMET GP Bartłomiej Stasiak (NIP 8271732771), która działa od 2007 r. i specjalizuje się kompleksowo w montażu bram z wykorzystaniem wózków i akcesoriów do bram produkowanych w P.P.H.U. "STAMET". Obie firmy posiadają 100% polskiego kapitału.

P.P.H.U. "STAMET" od początku zajmuje się wytwarzaniem wyrobów metalowych. Od 1992 roku przeszła długą drogę od małego warsztatu do nowoczesnej firmy dysponującej na dzień dzisiejszy najnowszymi metodami wytwarzania obróbki stali i tworzyw. Zachowała przy tym charakter firmy rodzinnej. Wszystkie wyroby produkujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii m.in. sterowania numerycznego CNC, które zapewnia:
• najwyższą jakość wyrobów,
• powtarzalność,
• estetykę wykonania.

W naszym parku maszynowym znajdują się urządzenia firm: DMG, MORI–SEIKI, CNC–CBKO, STIGAL, AFM, GEKA.
Firma dynamicznie się rozwija. Systematycznie rozszerzamy asortyment wyrobów. Szczególny nacisk kładziemy na ich ciągłe unowocześnianie. W tym celu firma wciąż inwestuje w nowoczesny park maszynowy, w nowe wyroby.

W roku 2012 oddany został do użytkowania nowy zakład produkcyjny w Sieradzu przy ulicy Wojska Polskiego 141b, który jest aktualnie główną siedziba firmy. Firma jest producentem kół pasowych w dużym zakresie wymiarowym, kół stalowych do linek, akcesoriów do bram przesuwnych i skrzydłowych (w tym wózków), wałków do pił i łuparek. Wszystkie wyroby produkujemy w naszym zakładzie z „poziomu pręt – blacha stalowa” w procesie precyzyjnej obróbki do „poziomu wyrób gotowy”. Jest to prawdziwy produkt "Made In Poland".

Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników: od operatorów maszyn CNC, technologów, montażystów z wieloletnim doświadczeniem po sprawny zespół handlowców. Własna flota transportowa w połączeniu z grupą handlowców zapewnia szybkie dostarczenie towaru do odbiorcy.

STAMET GP specjalizuje się w montażu bram oraz napędów do bram (a także montaż drzwi i stolarki okiennej). Kilkanaście lat doświadczenia i tysiące zamontowanych bram składają się na wysoką znajomość tematu. Dzięki temu produkowane przez nas wózki bramowe są najwyższej jakości, a oferowane przez nas napędy do bram są z najwyższej półki.

Z poważaniem
Stasiak Bogdan,
Stasiak Bartłomiej

Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.
Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności